HARRACHOV - Parkhotel Harrachov

Parkhotel Harrachov se nachází asi 1,5 km od centra města Harrachov v klidné části zvané Rýžoviště. Je ideální volbou pro rodinné dovolené v zimě i v létě. Náš hotel je vhodný i pro školy v přírodě či lyžařské výcviky a firemní teambuildingové akce.
V hotelu naleznete celkem 51 pokojů včetně apartmánů. Téměř polovina pokojů má balkon s výhledem na Čertovu horu. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, TV a zdarma připojení na WiFi.
Stravování probíhá v hotelové restauraci, ke které náleží denní bar a slunečná terasa s úchvatným výhledem na sjezdovky. V přízemí hotelu je pro hosty k dispozici lobby bar s příjemným posezením.
Pro děti je připraven nadstandartní dětský koutek s plně vybavenou kreslírnou – ateliérem. K hotelu náleží menší dětské hřiště s venkovní trampolínou a houpačkami.
Můžete si u nás zapůjčit kolo či koloběžku nebo trekingové hole. Po náročném dni můžete využít naši nabídku masáží nebo si odpočinout v sauně a infrasauně.
Můžete si zahrát kulečník, stolní tenis nebo některou ze stolních her, které jsou k zapůjčení na recepci nebo se začíst do některé knihy z naší miniknihovny v lobby. Najdete tu tituly nejen v češtině, ale i angličtině, němčině a francouzštině.
Náš příjemný personál a rodinné prostředí vám pomůže se odreagovat od každodenních starostí. Harrachov je malebné horské městečko, ležící u hranic s Polskem, ve výšce cca 700 m nad mořem. Hlavními atrakcemi jsou Mumlavský vodopád, který se nachází přibližně 20 minut od našeho hotelu, a mamutí můstek (cca 15 minut od hotelu). Harrachov je známý i svou sklárnou Novosad a syn, nejstarší funkční sklárnou v Čechách.
Harrachov je největším sportovním a rekreačním centrem západní části Krkonoš. V letních měsících je možné využít četných turistických tras, v zimě jsou na dosah běžecké tratě i sjezdovky. Na více než 100 km upravovaných běžeckých tras v okolí Harrachova můžete nastoupit na tzv. Startpointech, kterých je celkem 12. Jeden z nich je přímo u Parkhotelu. Využít můžete i upravené běžecké tratě v nedalekých Jakuszycích.
Na vrchol Čertovy hory vedou dvě čtyřsedačkové lanovky – jedna z centra, druhá z Rýžoviště. Podle obtížnosti terénu si můžete vybrat ze čtyř různě dlouhých a náročných sjezdových tratí. Díky osvětlenému vleku se ve spodní části provozuje i večerní lyžování.