ČESKÝ RÁJ - Penzion Neco

Tento útulný penzion provozuje naše společnost od roku 2010. Penzion NECO je ideálním místem pro rodiny, školní skupiny, sportovní kluby, ale i menší firmy. Nachází se přímo v centru půvabné Malé Skály, jejíž okolí se pyšní malebnými skalními útvary (jako např. největší skalní hrad Vranov-Pantheon, pískovcový vrchol Suché skály), ukázkami lidové architektury a širokou sítí cyklistických a turistických stezek.

Pokoje

Penzion nabízí dva typy ubytování. V prvním patře je celkem 6 apartmánů různých velikostí (3 – 10 lůžek) s celkovou kapacitou 32 lůžek. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení, televizi a plně vybavený kuchyňský kout s lednicí. Většina apartmánů má balkon nebo terasu. V přízemí se nachází hostelová část, kde najdete vícelůžkové pokoje s celkovou kapacitou 47 lůžek. Pokoje jsou jednoduše a prakticky zařízeny a mají společné sociální zařízení. Pro hosty je v této části penzionu k dispozici plně vybavená kuchyňka (nádobí, sporák, lednička, mikrovlnná trouba) televize a posezení s kapacitou 20 míst.

Dále je možné v penzionu využít velkou společenskou místnost (též slouží jako jídelna) až pro 50 osob, bezplatné Wi-Fi připojení, bar, dětské venkovní hřiště a posezení na terase s možností grilování.

V penzionu je i půjčovna až 30 kvalitních horských kol.