ČESKÝ RÁJ - Hotel Kavka

Hotel se nachází při pravém břehu řeky Jizery, v klidné vyvýšenině kousek od silnice hlavního tahu Praha – Harrachov. Je bezkonkurenční svými výhledy na zříceninu hradu Vranov, vyhlídku a kapličku Pantheon, řeku Jizeru a malebné Suché Skály. Vzdálenost od silnice zaručuje klidné prostředí. I proto je okolí hotelu ideální pro rodinné výletování, školy v přírodě, sjíždění řeky a další příjemné aktivity. Vnitřní i venkovní prostory hotelu nabízejí perfektní příležitost ke konání velkých oslav, svateb, setkání přátel, firemních večírků, teambuildingů, schůzí, ale i mnoho dalšího. Bude nám potěšením, pokud si vyberete právě náš hotel k ubytování, či uspořádání Vašeho slavnostního dne.

V přízemí hotelu se nachází recepce, restaurace, bar a tři prostorné sály, které se dají podle potřeby spojit, či rozpojit, nabízející kapacitu až 130 míst. K pobavení je zde také biliard a šipky. Restaurace hotelu Vám nabídne českou i zahraniční kuchyni, umíme splnit i rozsáhlé množství požadavků na speciální diety dle Vašich přání. V podzemí hotelu Vás jistě zaujme finská sauna, fitness a ping pong.
Před hotelem se nachází krásná půlkruhová terasa s výhledem na Vranov, Pantheon a Suché Skály. Druhá terasa se nachází za hotelem, na klidném, ničím nerušeném místečku pod svahem. U hotelu také nesmí chybět bazén a víceúčelové hřiště pro zabavení sportovních nadšenců a dětí. Kousíček nad hotelem najdeme krásný altánek, ideální pro letní grilování, opékání a relaxaci s výhledem na krásy Malé Skály. Hotel má dvě parkoviště pro 20 aut. Parkování až tří autobusů je možné pod příjezdovou cestou (cca 50 metrů). Všechny prostory hotelu jsou nekuřácké, po domluvě však můžeme udělit výjimku. Rádi Vás uvítáme s Vašimi domácími mazlíčky.