Top 5 programy

Tajemství Malé Skály

Poodhalte závoj minulosti, navštivte známá i méně známá místa (zákoutí) Maloskalska při pátrání po ostatcích Zachariáše Römische. Budete rozděleni do týmů, jejichž společným cílem je překonat nástrahy vedoucí k úspěšnému splnění mise – zajištění věčného klidu duše hraběte Römische. Během několika hodin si otestujete svou schopnost práce s mapou, logické myšlení, nebojácnost, trochu sportovního nadání a týmového ducha.

Agent 007

Pan Bond, James Bond byl zajat a uvězněn severokorejskými vojáky. Nyní se nachází kdesi v demilitarizované zóně. Dostali jsme zprávu, že byl uspán a k jeho tělu je přidělána atomová bomba. Odpočítávací zařízení na této bombě se aktivuje, když se pan Bond probudí. Od svého probuzení má dvě minuty na to, aby bombu zneškodnil. Protože je spoután, je velice nepravděpodobné, že by se sám osvobodil. Navíc by bomba zničila celý korejský poloostrov.
Uspávací sérum, které nyní na pana Bonda působí, vyprchá zhruba za tři hodiny. Nemůžeme si dovolit riskovat!!!

Stezka Inků

Nedávno se vědecká komunita v Evropě se dozvěděla o existenci zapomenutých pokladů vytvořených před staletími starými Inky v Jižní Americe. Poklady se snad zachovaly kdesi v zapomenutých v podzemních chrámech na území dnešního jihoamerického státu Lobivie. Objevení těchto pokladů by mělo ohromný význam pro celé lidstvo. Poklady jsou však ve vážném ohrožení: armáda sousedního státu Korumpie se pokouší pokladů zmocnit a prodat je soukromým zájemcům. Skupina neohrožených vědců a dobrodruhů se rozhodne odjet do hornatého a skalnatého kraje v pohraničí dvou jihoamerických zemí poklady nalézt a zachránit pro lidstvo.

Firemní olympiáda

Klasické soutěžní klání týmů ve více či méně standardních disciplínách. Využíváme aktivity ze stálé nabídky, jako vysoká lana, lezení, slaňování, orientační běh, kola, lyže, hod oštěpem, lukostřelbu, a další.

Klapka, jedem…!

Konečně!!! Po letech shánění konečně máte sponzory na ten úžasný filmový scénář, můžete točit. Ale samozřejmě to má háček. Produkce není připravena, štáb se rozprchl, nejsou lokace a chybí herecké obsazení, kameraman, technika… Vaším úkolem je za použití peněz, intrik, přemlouvání, strategie, a nadstandardních úkolů sehnat všechny důležité části pro rozjetí natáčení filmu. Ne vše se dá sehnat když si vzpomenete. Kameraman je doma jen v sobotu. Geniální lokace na závěrečnou scénu je viditelná jen z lodě, která odplouvá v určitou dobu a představitelka hlavní role má ráda hlávkový salát, který seženete jen ve vedlejší vsi u nevrlého hostinského. A samozřejmě běží čas. Potřebujete PLÁN. Strategická hra, ve které tým plní roli produkce, hra zaměřená na postavení členů v týmu, odhalení silných i slabých stránek a schopnosti kooperace.