Top programy

Tajemství Malé Skály

Poodhalte závoj minulosti, navštivte známá i méně známá místa (zákoutí) Maloskalska při pátrání po ostatcích Zachariáše Römische. Budete rozděleni do týmů, jejichž společným cílem je překonat nástrahy vedoucí k úspěšnému splnění mise – zajištění věčného klidu duše hraběte Römische. Během několika hodin si otestujete svou schopnost práce s mapou, logické myšlení, nebojácnost, trochu sportovního nadání a týmového ducha.

Po stopách Frodo Pytlíka

Kdo by neznal Hobita Froda a jeho věrné spojence při cestě za záchranou Středozemí. Vydejte se v jeho stopách a pokuste se zničit Prsten moci v tom nejtemnějším konci světa – Mordoru.
Během cesty budete muset překonat velké množství překážet a též se spolehnout na Vaše přátelé. Cestou Vás naštěstí povede mocný čaroděj Gandalf, kterého je vždy dobré mít na blízku.
Podaří se Vám do Mordoru dostat a Prsten moci zachránit?

Firemní olympiáda

Klasické soutěžní klání týmů ve více či méně standardních disciplínách. Využíváme aktivity ze stálé nabídky, jako vysoká lana, lezení, slaňování, orientační běh, kola, lyže, hod oštěpem, lukostřelbu, a další.

Dobrodružný den

Ideální den v přírodě. Z Malé Skály vyrazíme na vlnách řeky Jizery až do Dolánek, kde na nás budou čekat koloběžky. Po krátkém pauze a oddychu naskočíme na koloběžky a projedeme krásné údolí řeky Jizery pro Greenway Jizera zpět na Malou Skálu.

Raftbuilding

Týmová aktivita ideální pro skupinu dětí i dospělých. Po krátké instruktáží a rozdělení do týmů začne ta pravá spolupráce. Každý tým zvolí vlastní design raftu, na kterém musí přejet řeku. K dispozici Vám budou sudy, lana, klády, drobný návod a samozřejmě vesty a pádla. Váš raft musíte dopravit na okraj řeky v co nejlepším stavu a dojet si pro odměnu.