Pro firmy

Programy týmové spolupráce

Naše programy týmové spolupráce se zpravidla odehrávají v přirozeném přírodním prostředí a podmanivá příroda Českého Ráje i Krkonoš se významně podílí na jejich úspěchu. Jednotlivé prvky, překážky a hry sjednocené dějem fiktivního příběhu a zasazené do atraktivního přírodního prostředí se stávají zábavnou a napínavou hrou, „bojovkou“.

Programy týmové spolupráce sledují cíle stanovené zadavatelem a proto se vytváří na „míru“, podle charakteru účastníků. Zajišťujeme půldenní i celodenní aktivity, tematicky zaměřený teambuilding s legendou, doprovodný program, catering, hudba, umělecká vystoupení.

Zábavné akce

Upevnit společenské vztahy, oslavit nějakou událost ve firmě nebo se jen zasmát s přáteli a zabavit děti. Tyto akce nemají školící ani vzdělávací charakter. Např. Family days nebo výjezdní zasedání s doprovodným programem.

Závody

Organizace soutěží a závodů zahrnující vše potřebné – čísla, časomíra, technický support, sportovní vybavení, ceny, závěrečný ceremoniál. Příkladem může být „Cykloorienťák“-terénní orientační závod na horských kolech nebo „Posázavský survival“- adrenalinový mix outdoorových sportů, závod týmů na kole, slanění, lanovka, časovka na raftech apod.